Pracovní pozice

Rychle rosteme a hledáme motivované zaměstnance s kladným vztahem k lezení a k outdoorovým aktivitám. Seznam volných pracovních pozic nalznete níže.

Pracovník vývoje a konstrukce oděvů

pracoviště:Mnichovo Hradiště

Úvodní popis:
Konstrukce a modelování střihů v grafických programech
Tvorba a správa zadávací dokumentace pro výrobu v elektronické podobě
PM přiděleného sortimentu výrobků
Správa dokumentace a vývojových vzorků
Testování, validace vlastních i cizích výrobků a vyhodnocování
Příprava podkladů pro prodejní argumentaci a marketingovou komunikaci
Zajištění odborného dohledu nad výrobou, inspekce výroby

Požadujeme:
SŠ/VŠ nebo vyšší odborné vzdělání textilního zaměření
Praxe v textilním nebo konstrukčním oboru
Znalost konstrukce střihů a technologie šití
Zájem o lezení a schopnost aplikovat požadavky z praxe
Schopnost týmové spolupráce
Samostatnost, flexibilita a organizační schopnost
Komunikativnost a zodpovědnost
Výborná znalost A J (čtení a psaní dokumentace, komunikace s výrobci)
Pokročilá znalost práce s konstrukčními a grafickými systémy (CAD/Corel)
Práce s nasazením a zodpovědností k termínům a významným prezentacím
Vysoký standard uplatnění dovedností a jejich neustálý rozvoj a sebevzdělávání
Ochotu cestovat na veletrhy, testovací a předváděcí akce a k dodavatelům
Ochotu být součástí celého týmu a spojit svůj život s profesí i značkou

Nabízíme:
Práce na zajímavých vývojových projektech sortimentu OCÚN
Uplatnění vzdělání, praxe a lezeckých zkušeností
Možnost dalšího profesního růstu a vzdělávání
Práce v mladém a dynamickém týmu, kde láska k lezení spojuje
Pružná pracovní doba a zajištění dovozu obědů včetně vegetariánských jídel
Možnost individuálního plánování dovolené a mimořádných akcí
Odměny s flexibilní složkou vázanou na úspěšnost prodeje vlastních výrobků
Benefity zaměstnance RP Climbing

V případě, že Vás zaujme pracovní náplň a domníváte se, že se pro práci v našem týmu hodíte, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na adresu
kariera@ocun.com.

Pracovník/pracovnice Back office

Náplň práce:

Příjem a zpracování objednávek ze zahraničí
Potvrzování objednávek, fakturace a komunikace se zahraničními zákazníky
Řízení vztahů se zákazníky pomocí systému CRM

Požadujeme:

SŠ nebo VŠ nebo vzdělání s ekonomickým zaměřením nebo praxí v obchodě
Pokročilá znalost Microsoft office (word, excel, outlook)
Výborná znalost FR, NJ, AJ a dalších jazyků výhodou
Komunikační, prezentační a obchodní dovednosti
Kladný vztah ke sportům v přírodě, praktické zkušenosti s lezením velkou výhodou
Prozákaznicky zaměřený týmový duch, odolnost vůči stresu, preciznost a důslednost
Samostatnost v rozhodování a schopnost prosadit vlastní řešení

Nabízíme:

Hlavní pracovní poměr
Smysluplnou práci s dlouhodobým horizontem rozvoje
Odměňování odpovídající úspěchu české firmy na mezinárodní scéně
Cestování na české i zahraniční veletrhy a eventy s horolezeckým zaměřením

Marketingový manager

Hledáme nadšence, kreativního člověka s nápady,  který se chce zapojit do budování image své oblíbené značky. Člověka, pro kterého je lezení životním stylem, je pracovitý a nebojí se jakékoliv práce počínaje sezením nad přípravou rozpočtů a plánů, tvorbou worbooků, reklamních tiskovin, přípravou veletrhů po Evropě i za Oceánem až po naložení dodávky testovacím zbožím a stánkem a prezentací značky Ocun na testovacích akcích  po Čechách a Evropě.
Práce je opravdu pestrá, je jí hodně  a rozhodně vyžaduje velké lezecké srdce.

Požadujeme:
SŠ, VŚ vzdělání nejlépe se zaměřením na marketing
Praxe v oblasti marketingu nebo na podobné pozici velkou výhodou
Dobrá znalost AJ slovem i písmem, další jazyk výhodou
Praktické zkušenosti s lezením
Dobré komunikační a prezentační dovednosti
Velmi dobré organizační schopnosti, samostatnost a flexibilita
Zkušenost s vedením lidí

Nabízíme:
Práce na zajímavých marketingových projektech
Práce v mladém a dynamickém týmu
Pružná pracovní doba
Možnost individuálního plánování dovolené
Odpovídající finanční odměna