Pracovní pozice

Rychle rosteme a hledáme motivované zaměstnance s kladným vztahem k lezení a k outdoorovým aktivitám. Seznam volných pracovních pozic nalznete níže.

Vedoucí oddělení provozní kvality

pracoviště:Mnichovo Hradiště

Máte rádi pohyb, přírodu a/nebo lezení? A máte navíc zkušenosti v oblasti řízení kvality? Ve společnosti RP Climbing vyrábíme lezecké vybavení a outdoorové oblečení značky OCÚN, které putuje do celého světa. Pomozte nám s tím! Nemusíte podávat špičkové sportovní výkony, důležitý je pro nás týmový duch a dobře odvedená práce.

Rosteme a potřebujeme nového kolegu/kolegyni na pozici Vedoucí oddělení provozní kvality.

Co budete dělat?

Odpovídat za udržování a chod agend certifikací, metrologie, zkušebnictví, kvality outsourcované výroby a vlastní výroby

Řízení datových úložišť provozní kvality a řízené dokumentace oddělení

Navrhovat a řídit NO/PO a spolupracovat na řešení náprav napříč společností

Spolupracovat při plánování a realizaci prověrek kvality všech stupňů a typů

Řízení agend dodavatelské kvality

Spolupracovat s QM společnosti ve všech oblastech spadajících pod centrální řízení

Odpovídat za řízení a aktuálnost dokumentovaných informací v gesci oddělení

Co byste měli znát a umět?

Nutná znalost angličtiny umožňující profesionální práci – denní komunikace v Aj slovem i písmem

VŠ vzdělání a odpovídající praxe na vedoucí pozici alespoň 3 roky

Předchozí zkušenosti v oblasti řízení kvality

Výhodou je zkušenost s řízením kvality outsourcované výroby, výrobou OOP a znalost postupů v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) č. 2016/425

Co nabízíme?

Smlouvu na HPP

Práci v moderním prostředí

Možnost práce z domova dle pravidel společnosti

Kurzy angličtiny

Zaměstnanecké slevy na firemní zboží

Bonusy, 13.plat dle dosažených výsledků

Občerstvení na pracovišti

25 dní dovolené

Zaujala Vás tato pozice? Chcete se dozvědět víc nebo rovnou poslat životopis? Napište mi na zuzana.nejedlova@ocun.com