OXI FAMILY

V roce 2016 jsme přišli s novinkou jménem Oxi – výkonnostní boulderovou lezečkou. Oxi během svého prvního roku posbírala dobrá hodnocení v testech (8a.nu, Klettern, UK Climbing) a zapsala se do povědomí lezců. Na základě postřehů, které přinesla její první ostrá sezóna a také účast našeho ambasadora Albana Leviera na závodech Světového poháru v boulderingu, jsme Oxi pro rok 2017 vylepšili. Tak vznikla Oxi S.

Úspěšná první sezóna Oxi na trhu dala navíc vzniknout celé řadě lezeček Oxi. Vedle boulderové Oxi S budeme v sezóně 2017 nabízet také Oxi Lady, Oxi LU a Oxi QC. Všechny jsou orientované na výkon. A každá z nich se hodí pro jinou disciplínu.

 

 

  

OXI S

OXI LADY

OXI QC

OXI LU

Nejvyšší ogumování špičky mezi všemi lezečkami z řady Oxi společně se speciální konstrukcí paty předurčuje Oxi S pro bouldering. Sliprová konstrukce s jedním velcro páskem usnadňuje nazouvání a přitom drží botu pevně na noze. Oxi S je naše boulderová speciálka vylepšená tak, aby dostála nárokům Světového poháru v boulderingu. Má citlivější mezistélku a vylepšenou špičku.

více.. 

Dámská varianta výkonnostní boulderingové lezečky. Je stvořená pro časté patování a špičkování. Sliprová konstrukce s jedním velcro páskem je stejná jako u Oxi S. Oxi Lady má zmenšený objem nártu, sníženou patu a užší střih – díky tomu perfektně padne ženské noze.

více.. 

Sportovní lezení, bouldering i trénink. Oxi QC je bota pro všestranné lezce, kteří chtějí dosáhnout svého maxima ve všech disciplínách. Vysoko ogumovaná špička s patou umožňují špičkování a patování na každém materiálu. Dvoudílný jazyk s protisměrnými suchými zipy se snadno zapíná a pevně fixuje nohu v botě. Vysoká asymetričnost v kombinaci s výrazným prohnutím, středně tvrdou mezistélkou a přilnavou podešví dělají z Oxi QC botu vhodnou pro všechna odvětví moderního lezení.

více.. 

Vyšší tuhost konstrukce v porovnání s ostatními modely činí z Oxi LU univerzálně použitelnou lezečku. Šněrování umožňuje perfektní utažení boty na noze a navíc nepřekáží při lezení spár. Vyšší ogumování botu ve spárách chrání před prodřením a zvyšuje tření. Oxi LU je lezečka vhodná pro sportovní lezení i do tradičních cest. Konstrukce šněrování umožňuje dva způsoby zavazování – rychlý pro trénink a precizní pro přelezy.

více..