Climbing Lab

Jsme hrdí na to, že každý výrobek, který od nás odchází k zákazníkovi, je navržen a domyšlen našimi vlastními lidmi. V našem týmu pracují technologové a konstruktéři, průmysloví designéři, materiáloví experti i manažeři kvality. Od samého začátku se snažíme spojovat jejich schopnosti s potřebami a přáními lezců a dalších aktivních sportovců. Protože vášeň k lezení sdílíme s našimi zákazníky, nabízíme všem aktivním lezcům možnost zapojit se do naší práce a stát se součástí vývoje nových produktů. Vaše zpětná vazba je neocenitelná a pomáhá nám každý den rozvíjet a zlepšovat naše produkty.

CAT Rubber

CAT (Climbing Adhesion Technology) je naše nová podešvová guma vyvinutá s důrazem na maximální přilnavost. Zkušenosti, důkladné laboratorní analýzy a důslednost ve výrobě nám umožnily vyvinout dvě směsi – CAT μ 1.1 a CAT μ 1.5. Obě prošly sérií testů ve skalách i na umělých stěnách. Více zde


NOVÁ KOLEKCE DYNAMICKÝCH LAN

V roce 2018 představujeme novou řadu dynamických lan Ocún. Podařilo se nám dosáhnout nulového posunu opletu a optimálně nízké rázové síly. Tyto vlastnosti v praxi přinášejí dlouhou životnost lan, příjemnou manipulaci s nimi a hlavně velmi dobré tlumení pádů prvolezce. Díky důslednému dohledu nad výrobou ručíme za vyrovnanou kvalitu a maximální spolehlivost. Více se o našich lanech dozvíte zde.


TESTOVÁNÍ

Za více než dvacet pět let jsme se naučili trpělivosti. Nové produkty dlouho testujeme přímo na skalách, umělých stěnách i ve vlastní testovací laboratoři, abychom si byli jistí, že vše funguje, jak má.


OCÚN - Open Climbing UNiverse

Protože vášeň k lezení sdílíme s našimi zákazníky a protože zpětná vazba aktivních lezců je neocenitelná a pomáhá nám každý den rozvíjet a zlepšovat naše produkty, nabízíme všem aktivním lezcům možnost zapojit se do naší práce a stát se součástí vývoje nových produktů. Nový koncept sdílení nových myšlenek a jejich uvádění do výroby připravujeme pod označením OCÚN Climbing Lab

 

První z projektů našeho Climbing LABu bude možnost individuálního designu a nastavení technických parametrů oblíbených lezeček Ozone.


 
    

Jsme zvědaví na vaše připomínky a názory... Více již brzy na těchto stránkách...