Ocún

O nás

Vše, co děláme, je spojeno s láskou k lezení, ke skalám a přírodě. Sdílíme stejnou touhu po kráse a dokonalosti a potřebu neustále zlepšovat naše výkony, výstroj i sami sebe. Lezení je naše vášeň. Kvalita, větší bezpečnost a čistší design lezeckého vybavení pro nás představují výzvu k další práci. Cítíme odpovědnost vůči všem lezcům, kamarádům a zákazníkům, kteří v každém okamžiku na skále nebo na stěně spoléhají na naše produkty. Pomáháme jim dosáhnout výš a dostat se nahoru bezpečněji. Jejich radost a zážitky při dobývání vertikálních světů jsou naší největší odměnou.

Více

Historie

Naše cesta začala před více než pětadvaceti lety. Její kořeny sahají k pískovcovým věžím Českého ráje, odkud pochází jméno naší značky. Vášeň pro lezení a touha po neustálém zlepšování přivedla naši společnost z malé dílny až k firmě, která získala respekt lezců po celém světě.

Více

Pracovní příležitosti

Více

Kontakty

Více

Systém managementu kvality

Jsme firma vyrábějící specializované vybavení pro bezpečný pohyb ve výškách. Ve snaze uspokojovat požadavky našich zákazníků na kvalitu a bezpečnost výrobků jsme vybudovali efektivní integrovaný systém řízení s uplatněním zásad moderního managementu a oborových mezinárodních norem.

Více

Climbing Lab

Jsme hrdí na to, že každý výrobek, který od nás odchází k zákazníkovi, je navržen a domyšlen našimi vlastními lidmi. V našem týmu pracují technologové a konstruktéři, průmysloví designéři, materiáloví experti i manažeři kvality. Od samého začátku se snažíme spojovat jejich schopnosti s potřebami a přáními lezců a dalších aktivních sportovců. Protože vášeň k lezení sdílíme s našimi zákazníky, nabízíme všem aktivním lezcům možnost zapojit se do naší práce a stát se součástí vývoje nových produktů. Vaše zpětná vazba je neocenitelná a pomáhá nám každý den rozvíjet a zlepšovat naše produkty.

Více

Ocún galerie

Více

Prodejní místa Ocún

Více

Zákaznický servis

Více

Ambasadoři

Více