JETT
PŘESNOST I POHODLÍ

Jett chytře kombinuje parametry výkonnostních lezeček s vlastnostmi, které ji činí pohodlnou. Pro Jett jsme vyvinuli úplně nové kopyto a podlepili jsme ji svojí nejpřilnavější podešví. Výška ogumování a tuhost mezistélky ručí za to, že se na Jett můžete spolehnout na malých stupech i v technicky náročných krocích. Prodyšný jazyk, bezešvý střih paty a stélku z měkké kůže má Jett proto, aby se vám v ní dobře lezlo celý den.

Jett je správnou volbou jak pro ambiciózní a nadané začátečníky, tak pro středně pokročilé lezce, kteří chtějí lézt cesty na hranici jejich výkonnosti, bez zbytečného utrpení z malých těsných bot.
JETT QC
Sportovní lezečka, která nerezignuje na pohodlí

Nová lezečka pro všechny, kdo hledají ideální vyvážení komfortu se sportovním výkonem. Kvůli Jett QC jsme vyvinuli zcela nové kopyto a podlepili ji naší superpřilnavou směsí CAT Rubber 1.5.

JETT LU
Spolehlivá a komfortní lezečka do dlouhých cest

Dlouhé zakryté šněrování a tuhá mezistélka předurčují Jett LU do technicky náročných cest, kde záleží na precizní práci nohou. Větší objem nártu a špičky přitom ručí za komfort při lezení dlouhých cest a vícedélek.