Aktuality

Máme nová lana!

Do nového roku vstupujeme navázáni na zcela nová dynamická lana. Vision, Spirit, Cult a Guru jsme vyvinuli s důrazem na na perfektní spolehlivost, příjemné zacházení a dlouhou životnost. Zjistěte si o nich více…

Více

CAT Rubber

Na veletrhu OutDoor 2017 ve Friedrichshafenu jsme představili svoji novou podešvovou gumu - jmenuje se CAT (Climbing Adhesion Technology) a byla vyvinutá se zvláštním důrazem na dosažení maximálního tření.

Více

Personal Tuning: Vytvoř si lezečku na míru!

Cílem projektu Personal Tuning je dát lezcům možnost individualizovat si svoje lezečky - upravit jejich tvrdost, změnit předepnutí patního řemínku, přebarvit je. Ocún jako první lezcům nabízí možnost podílet se na tvorbě vlastních lezeček!

Více

ISPO 2017

Navštivte náš stánek na veletrhu ISPO Mnichov 2017. Představíme zde všechny novinky pro aktuální lezeckou sezónu.

Více

Soutěž v rámci MČR v lezení na obtížnost

Tipněte si, kolik shybů udělá Honza Kareš při pokusu o zlomení svého vlastního světového rekordu v počtu shybů za 24 hodin, a vyhrajte zásobu tejpu a magnézia na zimní trénink.

Více

Ocún Boulder Cup Sněžník 2016

OCÚN Boulder Cup je závod pořádaný v krásné krajině Labských pískovců. Závod je unikátní tím, že se nekoná každý rok – pouze při příležitosti otevření nového sektoru. Přijďte si zalézt a otestovat naše lezečky a crash pady!

Více

Melloblocco 2016

Největší boulderingové setkání na světě a my tam budeme! Těšte se na testování lezeček na Mellobloccu.

Více

Rozšiřujeme sortiment o lezecké oblečení

Nová kolekce oblečení navržená přímo pro lezce. Originální střihy pro volný pohyb při lezení, funkční materiály příjemné na dotek, pestré barvy inspirované přírodou a smysl pro detail.

Více