Aktuality

ISPO 2017

Navštivte náš stánek na veletrhu ISPO Mnichov 2017. Představíme zde všechny novinky pro aktuální lezeckou sezónu.

Více

Soutěž v rámci MČR v lezení na obtížnost

Tipněte si, kolik shybů udělá Honza Kareš při pokusu o zlomení svého vlastního světového rekordu v počtu shybů za 24 hodin, a vyhrajte zásobu tejpu a magnézia na zimní trénink.

Více

Mistrovství Evropy ve stromolezní 2016

O víkendu 2. a 3. července proběhne v pražské Stromovce Evropské mistrovství ve stromolezení. Přijďte se podívat na profesionální arboristy a navštivte náš stánek s postroji pro práci ve výškách.

Více

Ocún Boulder Cup Sněžník 2016

OCÚN Boulder Cup je závod pořádaný v krásné krajině Labských pískovců. Závod je unikátní tím, že se nekoná každý rok – pouze při příležitosti otevření nového sektoru. Přijďte si zalézt a otestovat naše lezečky a crash pady!

Více

Melloblocco 2016

Největší boulderingové setkání na světě a my tam budeme! Těšte se na testování lezeček na Mellobloccu.

Více

Novinky Ocúnu pro rok 2016 na veletrhu Outdoor ve Friedrichshafenu

Přijďte se podívat na nové lezečky a další novinky na stánek B2 - 203.

Více

Vyhlašujeme soutěž o grafický návrh na trička Ocún

Znáte nová trička z kolekce oblečení Ocún 2015 navržená pro všechny vaše vertikální aktivity? Pro příští rok chceme kolekci triček rozšířit a hledáme nové návrhy. Tímto oslovujeme všechny šikovné kreativce, kteří se chtějí zapojit do naší práce a troufnou si navrhnout tričko pro Ocún:)

Více

Navštivte nás na ISPO 2015

Navštivte nás na veletrhu ISPO v Mnichově ve dnech 5. - 8.2 2015. Hala B5 - stánek 548

Více

Něco se chystá - a bude to PRO!

Zdeněk Žoldoš - vývojář pracovní kolekce Ocún ... Moje kariéra technologa se naplno rozjela, až když jsem si při kreslení názorných obrázků k jednotlivým produktům uvědomil různé vychytávky jak výrobek zjednodušit a vylepšit. Jelikož byl můj šéf vnímavý člověk, tak mu to neuniklo a já dostal svoje první projektové zadání na úvazek.

Více

Rozšiřujeme sortiment o lezecké oblečení

Nová kolekce oblečení navržená přímo pro lezce. Originální střihy pro volný pohyb při lezení, funkční materiály příjemné na dotek, pestré barvy inspirované přírodou a smysl pro detail.

Více