High Jump 2018

ENGLISH version is here.

Ocún High Jump proběhne v rámci 35. ročníku Mezinárodního horolezeckého filmového festivalu (MHFF) v Teplicích nad Metují. Přijďte se v pauze mezi filmy, přednáškami a nakupováním protáhnout na naši boulderovku a vyzkoušet si, jak dobře umíte létat mezi chyty! Rádi vám k tomu půjčíme lezečky a maglajz.  

SOUTĚŽ OCÚN HIGH JUMP 2018

Ocún High Jump proběhne na umělé boulderové stěnce, kterou najdete v Ocún boulder parku v areálu festivalu. Prvních 50 účastníků, kteří se do soutěže zaregistrují pomocí registračního formuláře níže, od nás dostane na místě tričko Ocún High Jump 2018.

HARMONOGRAM SOUTĚŽE:
Kvalifikace: Můžeš si přijít zaskákat kdykoliv během pátku nebo v sobotu dopoledne do 11.00 

Finále: v SOBOTU od 16.00 do 17.30 h

Pravidla soutěže:
V kvalifikaci bude na stěně umístěna řada chytů v rostoucí vzdálenosti od startovních madel. Cílem závodníků bude doskočit na co nejvzdálenější chyty. Počet pokusů bude neomezený. Vzdálenost, kterou bude třeba překonat pro postup do finále, upřesníme během pátku.

Finále proběhne ve dvou kategoriích (muži a ženy). Na stěně budou jen startovní madla a dvojice topových chytů, kterou budeme postupně posouvat dál – zpočátku po 10 cm, později po 5 cm. Každý závodník dostane 3 pokusy na překonání každé vzdálenosti. Vyhraje ten, kdo se dostane nejdál.

Hlavní ceny pro vítěze:

1.místo - LEZEČKY OCÚN DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU
2.místo - SPORTOVNÍ ÚVAZEK EGO
3.místo - SPÁROVÉ RUKAVICE

 Pravidla: