03Kvě
Sales meetings: Jak jsme potkali své obchodní partnery

Sales meetings: Jak jsme potkali své obchodní partnery


Autor: Lucie Trojanová Datum: 03.05.2016 Kategorie: Co se děje v Ocúnu

Jak budou vypadat nejnovější lezky na příští sezónu? A které budou ty pravé barvy pro příští rok ve skalách a na boulderech? To jsme během dubna v Ocúnu probírali se svými českými i zahraničními partnery z prodeje.
A jaké to bylo? Celkem legrace.


Duben byl v Ocúnu měsícem dvou významných obchodních dýchánků známých zde pod názvem sales meetings. Shodným cílem obou setkání je učinit cestu lezeckého vybavení a oděvů od Ocúnu k vám, lezcům, co nejpřímější a nejsnazší. Vývojáři představili pozvaným obchodníkům novinky i známé bestsellery a probrali s nimi všechny jejich přednosti. Vedle představování produktů jsme se také těšili na to, že obchodníkům ukážeme aspoň malý kousek Českého ráje – je to nakonec kraj kořenů a historie značky.

Důkladné školení prodejců

První sales meeting proběhl začátkem měsíce a byl zaměřený na zahraniční trhy. Setkali jsme se s většinou evropských prodejců a distributorů. Vývojáři lezeckého materiálu i oblečení představili ve spolupráci s obchodním týmem kolekci na rok 2017. Souběžně s prezentací zboží jsme se snažili se svými obchodními kolegy co nejlépe socializovat. Protože dobré vztahy – jak známo – činí všechno snazším. Speciální ocúní zákusky a místní pivo (to až večer) byly pořízeny, aby nám socializační misi usnadnily. Ze stejného důvodu jsme všechny zahraniční agenty vzali na prohlídku místního pivovaru Klášter.

Čistý design, jasné barvy

Na co konkrétně se můžete těšit? Z řady novinek ční dámská verze lezeček Oxi v oku lahocící kombinaci bílé s fialovou (a nejen ta, bot bude víc). Vedle ní máme připravenou hezky barevnou kolekci oblečení navrženou tak, aby uspokojila specificky lezecké potřeby. Naše lezecké kalhoty jsou opatřeny takovými detaily, jako jsou malé kapsy na kartáčky na chyty. A hlavně mají všechny speciální 3D střih, který umožňuje naprosto neomezený pohyb. Zbytek už je vážně na vás – buďte silní, najděte tu správnou betu! Veškerý materiál a oděvy od Ocúnu jsou vymyšlené tak, aby vám umožnily předvést ve skalách maximum.

Celý den soustředění a pořád se bylo čemu divit. :-)

Během druhého sales meetingu na konci dubna jsme vzali partu českých a slovenských prodejců do dílny v Bělé pod Bezdězem, kde se vyrábí podstatná část našich lezeček. Dostalo se jim speciální přednášky na téma lezecké obuvi, takže teď dobře vědí, co vám prodávají. Později během dne jsme jim představili I ostatní vybavení. O program na páteční večer se postaral náš ambasador Andrej Chrastina se svým lezeckým parťákem Jirousem Přibilem – ukázali nám fotky a povyprávěli o svém báječném lezeckém výletu do Red River Gorge (USA). Celý sales meeting skončil v sobotu ráno velmi příjemně, lezli jsme totiž na Pantheonu, který máme z Mnichova Hradiště, co by kamenem dohodil.

Štítky