Co se děje v Ocúnu


31Pro

Skály, závody, přelezy – ohlédnutí za sezónou 2016

Autor: Lucie Trojanová Datum: 31.12.2016 Kategorie: Co se děje v Ocúnu

Svět se možná řítí vstříc chaosu, ale z lezeckého hlediska byl rok 2016 dobrý. A to i pokud máme mluvit za naše ambasadory. Do finále a semifinále závodů Světového poháru v boulderingu a obtížnosti se letos v barvách Ocúnu opakovaně probojovali Alban Levier a Gábina Vrablíková. Honzík Vopat sklízí slova chvály na 8a.nu. A venku se taky dařilo – padaly bouldery v osmém stupni i pískovcové desítky a objevilo se i jedno ženské 9a navápně!

Přečíst celé ⇾
24Čer

Ocún Boulder Cup: Boulderisti nejsou z cukru!

Autor: Lucie Trojanová Datum: 24.06.2016 Kategorie: Co se děje v Ocúnu

Temné nebe, hromy a blesky - skvělé kulisy pro romantickou báseň. To rozhodně. Pro venkovní závod v boulderingu je to počasí poněkud nevhodné... Na Ocún Boulder Cupu se ale ukázalo, že boulderisti jsou lidé, kteří si umí poradit, a bouldermatka je v jejich rukách báječně univerzální věc. Poslouží nejen jako dopadiště. V okamžiku nouze se stane i přístřeškem.

Přečíst celé ⇾
03Kvě

Sales meetings: Jak jsme potkali své obchodní partnery

Autor: Lucie Trojanová Datum: 03.05.2016 Kategorie: Co se děje v Ocúnu

Jak budou vypadat nejnovější lezky na příští sezónu? A které budou ty pravé barvy pro příští rok ve skalách a na boulderech? To jsme během dubna v Ocúnu probírali se svými českými i zahraničními partnery z prodeje.
A jaké to bylo? Celkem legrace.

Přečíst celé ⇾
20Dub

Ocún na nové adrese

Autor: Lucie Trojanová Datum: 20.04.2016 Kategorie: Co se děje v Ocúnu

Ocún má nové sídlo. Z nové budovy v Mnichově Hradišti je vidět přímo na Drábské světničky – lezeckou bránu do Českého ráje a místo, kde všechno začalo.

Přečíst celé ⇾